GAYRİMENKUL FIRSATINI NASIL YAKALARSINIZ ?

“Keşke o gayrimenkulü alsaydım” pişmanlık duyduğumuzu ifade eden, yıllardır sıkça kullanılan bir cümle. Peki fırsatı kaçırmayanlar sizce nasıl alıyor, nasıl kazanıyor? Basit bir cevap vereyim! Fırsattan Haberiniz yoksa, kazanma şansınız da yoktur. Peki sizin de; Fırsatlardan “YAPAY ZEKA SATIŞ SİSTEMİ” ile haberiniz olsaydı!

NEDİR BU YAPAY ZEKA SATIŞ SİSTEMİ ?

Satış sürecindeki fırsat gayrimenkulleri, alıcıların aramasını beklemeden, tespit ettiğimiz hukuki ve bürokrasi detayları da içeren bilgileri, aradığınız kriterlere sahip olduğunu bildiğimiz mülkleri, size ve binlerce alıcı adayına otomatik olarak sunan bir sistem. Yapay Zeka Satış Sistemi, ben uyurken de çalışıyor, ben de size sonuç odaklı hizmet veriyorum.

Gayrimenkul Fırsatlarını Kaçırma Nedenleriniz?

  • En önemlisi fırsattan haberiniz olmuyor.
  • Sürekli çalıştığınız bir “Gayrimenkul Danışmanınız” yok.
  • Fırsatı Sahibinden veya farklı portallardaki ilanlarda arıyorsun.
  • Fırsatın ayağına gelmesini bekliyorsun.
  • Bir yerden haber gelir yada karşına çıkar felsefesine inanıyorsun.

 

PEKİ, BEN NE YAPIYORUM?

10 yıllık sektör tecrübemiz ve deneyimlerimi kullanarak oluşturduğum, “Yapay Zeka Satış Sistemi” nde oluşan satış taleplerini değerlendiriyor akabinde birebir görüşmeler yaparak, gayrimenkulleri yerinde inceliyor, belediye, tapu gibi resmi kurumlardaki gerekli araştırmaları yaparak satışa çıkması için çalışmaları tamamlıyorum.

Satışa hazır olan gayrimenkullerden fırsat içerenleri “Fırsatlardan bende haberdar olmak istiyorum” bilgisi veren değerli müşterilerimiz ile hemen paylaşıyorum. Böylelikle memnun müşterilerimiz arasına 2 müşterim daha eklenmiş oluyor. Hem satıcı tarafı hızlı işlem ile yüzü gülüyor hem de alıcı tarafı fırsat gayrimenkul alarak, kazançlı bir alışveriş yapmış oluyor.


10
Yıllık Tecrübe

% 96
Mutlu Müşteri

1000 +
Gayrimenkul Satışı

% 89
Satış Başarısı

8
Konut Proje Satışı

Ahmet YILMAZ / Burcu YILMAZ

M. Müşavir / Avukat

Baran DURLU

Yüksek Mimar

Barbaros TAŞER

Taşer Group Firma Sahibi
HİZMET PAKETLERİ Görsel 1

Eğer Satmayı Düşündüğünüz bir Gayrimenkulünüz varsa;

Expertiz Gayrimenkul'ü Tercih Ettiğiniz İçin
Toplamda 10.000 TL Değerinde
Hizmet Paketi HEDİYE!


GAYRİMENKULÜNÜZÜ SATARKEN

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 8 BAŞLIK!

Fiyat

Bu rekabet ortamında gayrimenkul alırken, uygun fiyat mı nasıl karar vereceksiniz? Ben sizin yerinize, gayrimenkulü gerekli kriterlere göre araştırıyor ve değerlendirmesini yapıyorum. 

Zaman

Gayrimenkul almak için ne kadar zaman ayırmayı düşünüyorsunuz? Onca işin arasında (ev, çocuk, iş vb.) birçok görüşme, yerinde görme ve incelemeye yeterli zaman ayırabilecek misiniz?

GÜVEN

Sürekli çalıştığınız bir danışmanınız yok ise, satın alma karar verirken, yeni tanıştığınız birilerine mi! uzmanlık alanı gayrimenkul olmayan kişilerin yorumuna mı güveneceksiniz?

Hukuk

Gayrimenkulünüzü alırken hukuksal bir problem yaşayıp yaşamayacağınızı hiç düşündünüz mü? Bunun yanı sıra, gelir vergisi, harç ödemeleri gibi konular da 2-3 yıl sonra can sıkıcı olmasın, aman dikkat..

Müşteri Değerlendirme

Gayrimenkulünü satacak kişileri değerlendirme konusunda deneyiminiz var mı? Satıcı adaylarının hangisinin gerçek satıcı adayı veya dolandırıcı olup olmadığını nasıl bileceksiniz?

Güvenlik

Alışveriş esnasında, kiminle zaman geçiriyor olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Risk almak yerine, sizin için tehdit oluşturabilecek satıcı adaylarını süzgeçten geçirmeme ne der..

Bürokrasi

Gayrimenkul alımı esnasında ortaya çıkacak bürokratik işlemlerde kendinize ve satıcıya yardımcı olabilecek misiniz? Belediye veya farklı bürokratik işlemler karşımıza çıktığında, bürokratik bilgimle işlemleriniz daha k..

Doğru Teklif

Satıcının size alın diye önereceği fiyatın, gayrimenkul için alabileceğiniz en iyi fiyat olup olmadığını nasıl anlayacaksınız? Satış hacmimizin verdiği ve sürekli satış yapan bir gayrimenkul uzmanı olmanın verdiği avantajı sizin lehini..

Bülent DİNÇEL

Bornova Esnaf ve Kredi Koop. 2.Başkanı

Murat KOÇ

Doktor

Okan KARLIDAĞ

Yüksek Mimar

Yapay Zeka Satış
Sistemi Başarı Oranı

Klasik Yöntemlerle
Satış Başarı Oranı

Siz hala klasik afiş asma ve ilan girme yöntemiyle
alıcının sizi bulmasını mı bekliyorsunuz?

BEKLEMEYİN!

Hüseyin Altop Kimdir?

1979 yılında Manisa’da doğan Hüseyin Altop, henüz altı aylıkken ailesi ile birlikte İzmir’e yerleşmiştir. Liseye kadar tüm öğrenim hayatını İzmir’de tamamlayan Hüseyin Altop, Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezundur. Uzun yıllar tüm Türkiye’ye hizmet veren bir yazılım firması sahibi olarak, 2,000’nin üzerinde kişi ve topluluğa eğitim vermiştir.

Her zaman psikoloji ve iletişim bilimiyle ilgilenmektedir. 2013 yılında ise gayrimenkul sektörüne adım atarak sektörde birçok başarılı işlem gerçekleştirmiştir. Uluslararası gayrimenkul firmalarında, franchise gayrimenkul firması olarak yer almış, 2015-2016-2017 yıllarında elde ettiği ciro birincilikleri ile sektörde adını duyurmuş ve müşterilerine kazandıran işlemler gerçekleştirmiş, %95 memnuniyet yaratan bir gayrimenkul hizmeti vermiştir.

Ayrıca teknoloji konusundaki altyapısı mesleki tecrübesi ile 2016 yılında En İyi Dijital Pazarlama Yapan Gayrimenkul ofisi ödülüne layık görülmüştür. Dijital ve yazılım sistemleriyle olan bağlantısını sektöre adapte eden Hüseyin Altop, uzmanlığını ilerleterek kendi markasını kurmuş ve istikrar ile yüksek hacimli satışlarına devam etmektedir.

İzmir’de bugüne kadar sekiz adet konut projesi satışı ve münferiden daire, dükkan, villa, arsa gibi toplamda 1000’in üzerinde gayrimenkul satışı yapmıştır. Sahip olduğu, patentli markası Expertiz Gayrimenkul ile özellikle yüksek hacimli gayrimenkullerin alıcısına ulaşmak konusunda güçlü veritabanı ve müşteri potansiyeline sahiptir. Bu alanda, kuşkusuz sonuca ulaştıran gayrimenkul satış çalışmalarını, hırsı, çalışma azmi, teknolojik altyapısı ve sahip olduğu sonuç odaklı vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bugün ise Expertiz Gayrimenkul’un kurusucu ve sahibi Hüseyin Altop, sahip olduğu teknolojik altyapısıyla birlikte gayrimenkul satış ve alım işlemlerinde, yapay zeka satış sistemi, drone video, 360 sanal tur, sosyal medya vb. meta ve algoritmalarla ileri seviye hizmet sunmaktadır.

GENİŞ PORTFÖYÜMÜZÜN OLUŞTURDUĞU BÜYÜK DATA

Geniş portföyümüzle aradığınız gayrimenkule en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.


Expertiz Gayrimenkul | Hüseyin Altop | Geniş Portföy İstatistik 1
Expertiz Gayrimenkul | Hüseyin Altop | Geniş Portföy İstatistik 2

İLANLARIMIZ

Cumhur DERELİ

İş İnsanı

Meral POYRAZ

İş İnsanı

Osman ÇOLAKOĞLU

Çolakoğlu İnşaat Firma Sahibi