MÜLKÜMÜ SATMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ!

Siz de, gayrimenkulünüzü satmak ve hızlı sonuç almak istiyorsanız, yılların verdiği bilgi birikimi ve teknolojiyle oluşturulmuş YAPAY ZEKA SATIŞ SİSTEMİ hizmetimden faydalanın.

NEDİR BU YAPAY ZEKA SATIŞ SİSTEMİ?

Gayrimenkulünüzün satış sürecinde alıcıların aramasını beklemeyen, satmak istediğimiz mülkün kriterlerinde, mülk aradığını tespit ettiğimiz güncel alıcılara ve alım gücünün yüksek olduğunu bildiğimiz binlerce alıcı adayına otomatik olarak ürününüzü sunan bir sistem. Yapay Zeka Satış Sistemi, ben uyurken de çalışıyor, ben de size sonuç odaklı hizmet veriyorum.

Bu Sürecin Uzamasına Neden Olanlar

Bu Sürecin Uzamasına Neden Olanlar

  • Alıcı adaylarının sizi bulmasını, aramasını beklemek.
  • Gayrimenkulünüzün değerine uygun hedef kitleye ulaşamamak.
  • Sadece bir ilan vererek sonuç beklemek.
  • A, B segmentteki alıcı adaylarına pazarlama fırsatını yakalayamamak.
  • Klasik satış yöntemlerinin (afiş, ilan, broşür vs.) mağduriyetini yaşamak.
  • Klasik satış yöntemlerinde, mülkünüzle ilgilenen alıcı adaylarını göremediğiniz için, herhangi bir iletişime geçmekte mümkün değildir. Bu durum alıcının, istediği takdirde size ulaşmasına neden olur. Doğal olarak bu sistem, size ancak tek taraflı bir iletişim sunar.

 

PEKİ, BEN NASIL SATIYORUM? 

Gayrimenkul alım gücüne sahip yatırımcılardan yada mülkünüzün özelliklerinde bir mülk arayışında olan alıcı adaylarına ulaşabilme gücü olan Yapay Zeka Satış Sistemi sayesinde satışlarınızı hızlandırıyorum. Bunu, Türkiye’de sadece bana ait yapay zeka satış sistemi ile yapıyorum. Tek taraflı değil, çift taraflı bir satış iletişimi gerçekleştiriyorum. Yani, çift taraflı iletişim ne demek? Mülkünüzle kimin ilgilendiğini izleyebiliyor, ilgilenen alıcı adaylarını takip ediyor ve onlarla iletişim kurabiliyorum. Bütün bunları yaparken, 8 yıldır gerçekleştirdiğim yüzlerce gayrimenkul satış tecrübemi sizlerle paylaşıyor, tüm hukuki ve bürokratik detaylarla ilgileniyor, şeffaf bir süreç sunuyorum. Size yalnızca son aşamada imza atma işlemi kalıyor. 

Yapay Zeka Satış Sistemi'nin, nasıl çalıştığı ile ilgili bir görüşme yapmak hayatınıza değer katacak ve işinizi kolaylaştıracaktır. Bir alıcı beni bulur mu? diye beklemek yerine, kolayca ilerleyebileceğiniz kısa bir görüşme için şimdi arayın. 


10
Yıllık Tecrübe

% 96
Mutlu Müşteri

1000 +
Gayrimenkul Satışı

% 89
Satış Başarısı

8
Konut Proje Satışı

Ahmet YILMAZ / Burcu YILMAZ

M. Müşavir / Avukat

Baran DURLU

Yüksek Mimar

Barbaros TAŞER

Taşer Group Firma Sahibi
HİZMET PAKETLERİ Görsel 1

Expertiz Gayrimenkul'ü Tercih Ettiğiniz İçin
Toplamda 10.000 TL Değerinde
Hizmet Paketi HEDİYE!


GAYRİMENKULÜNÜZÜ SATARKEN

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 8 BAŞLIK!

Fiyat

Bu rekabet ortamında gayrimenkulünüz için en uygun satış fiyatına nasıl karar vereceksiniz? Ben sizin yerinize, gayrimenkulünüzü gerekli kriterlere göre araştırıyor ve değerlendirmesini yapıyorum. 

Zaman

Gayrimenkulünüzü satmak için ne kadar zaman ayırmayı düşünüyorsunuz? Onca işin arasında (ev, çocuk, iş vb.) gelebilecek birçok telefon ve görüşme talebine, ancak sınırlı zamanlarda ve bazen agresi..

Tanıtım

Gayrimenkulünüzün pazardaki tanıtımını nasıl yapacaksınız? Geliştirmiş olduğum yapay zeka satış sistemimden faydalanıyorum.Geleneksel yöntemlerin yanı sıra, gayrimenkulünüzü direkt alıcının önüne çıkacak ş..

Hukuk

Gayrimenkulünüzü satarken hukuksal bir problem yaşayıp yaşamayacağınızı hiç düşündünüz mü? Bunun yanı sıra, gelir vergisi, harç ödemeleri gibi konuları da unutmamak gerek.

Müşteri Değerlendirme

Gayrimenkulünüze alıcı çıkacak müşterileri değerlendirme konusunda deneyiminiz var mı? Alıcı adaylarının hangisinin gerçek alıcı adayı olduğunu nasıl bileceksiniz?

Güvenlik

Satış esnasında, evinizin kapısını kime açıyor olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Risk almak yerine, sizin için tehdit oluşturabilecek alıcı adaylarını süzgeçten geçirmeme ne dersiniz?

..

Bürokrasi

Gayrimenkul satışı esnasında ortaya çıkacak bürokratik işlemlerde alıcıya yardımcı olabilecek misiniz? Belediye veya farklı bürokratik işlemler karşımıza çıktığında, bürokratik bilgimle işlemleriniz daha kolay.

..

Doğru Teklif

Alıcının size önereceği fiyatın, gayrimenkulünüz için alabileceğiniz en iyi fiyat olup olmadığını nasıl anlayacaksınız? Satış hacmimizin verdiği ve sürekli satış yapan bir gayrimenkul uzmanı olmanın verdiği avantajı sizin lehinize..

Bülent DİNÇEL

Bornova Esnaf ve Kredi Koop. 2.Başkanı

Murat KOÇ

Doktor

Okan KARLIDAĞ

Yüksek Mimar

Yapay Zeka Satış
Sistemi Başarı Oranı

Klasik Yöntemlerle
Satış Başarı Oranı

Siz hala klasik afiş asma ve ilan girme yöntemiyle
alıcının sizi bulmasını mı bekliyorsunuz?

BEKLEMEYİN!

Hüseyin Altop Kimdir?

Hüseyin Altop Kimdir?

1979 yılında Manisa’da doğan Hüseyin Altop, henüz altı aylıkken ailesi ile birlikte İzmir’e yerleşmiştir. Liseye kadar tüm öğrenim hayatını İzmir’de tamamlayan Hüseyin Altop, Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezundur. Uzun yıllar tüm Türkiye’ye hizmet veren bir yazılım firması sahibi olarak, 2,000’nin üzerinde kişi ve topluluğa eğitim vermiştir.

Her zaman psikoloji ve iletişim bilimiyle ilgilenmektedir. 2013 yılında ise gayrimenkul sektörüne adım atarak sektörde birçok başarılı işlem gerçekleştirmiştir. Uluslararası gayrimenkul firmalarında, franchise gayrimenkul firması olarak yer almış, 2015-2016-2017 yıllarında elde ettiği ciro birincilikleri ile sektörde adını duyurmuş ve müşterilerine kazandıran işlemler gerçekleştirmiş, %95 memnuniyet yaratan bir gayrimenkul hizmeti vermiştir.

Ayrıca teknoloji konusundaki altyapısı mesleki tecrübesi ile 2016 yılında En İyi Dijital Pazarlama Yapan Gayrimenkul ofisi ödülüne layık görülmüştür. Dijital ve yazılım sistemleriyle olan bağlantısını sektöre adapte eden Hüseyin Altop, uzmanlığını ilerleterek kendi markasını kurmuş ve istikrar ile yüksek hacimli satışlarına devam etmektedir.

İzmir’de bugüne kadar sekiz adet konut projesi satışı ve münferiden daire, dükkan, villa, arsa gibi toplamda 1000’in üzerinde gayrimenkul satışı yapmıştır. Sahip olduğu, patentli markası Expertiz Gayrimenkul ile özellikle yüksek hacimli gayrimenkullerin alıcısına ulaşmak konusunda güçlü veritabanı ve müşteri potansiyeline sahiptir. Bu alanda, kuşkusuz sonuca ulaştıran gayrimenkul satış çalışmalarını, hırsı, çalışma azmi, teknolojik altyapısı ve sahip olduğu sonuç odaklı vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bugün ise Expertiz Gayrimenkul’un kurusucu ve sahibi Hüseyin Altop, sahip olduğu teknolojik altyapısıyla birlikte gayrimenkul satış ve alım işlemlerinde, yapay zeka satış sistemi, drone video, 360 sanal tur, sosyal medya vb. meta ve algoritmalarla ileri seviye hizmet sunmaktadır.

GENİŞ PORTFÖYÜMÜZÜN OLUŞTURDUĞU BÜYÜK DATA

Geniş portföyümüzle aradığınız gayrimenkule en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.


Expertiz Gayrimenkul | Hüseyin Altop | Geniş Portföy İstatistik 1
Expertiz Gayrimenkul | Hüseyin Altop | Geniş Portföy İstatistik 2

İLANLARIMIZ

Cumhur DERELİ

İş İnsanı

Meral POYRAZ

İş İnsanı

Osman ÇOLAKOĞLU

Çolakoğlu İnşaat Firma Sahibi